Jak funguje půjčovna kostýmů
Z nabídky si vyberete kostým, který si chcete půjčit. U popisu najdete fotografii, informace s přesnou velikostí a případně datum, kdy je kostým rezervován. Stačí pak jen půjčovnu kontaktovat a domluvit se na zkoušce, předání či zaslání. Záloha je vratná podle hodnoty rekvizity/kostýmu 500-2000 Kč.


Vyzkoušení a vyzvednutí osobně
Doba půjčení je obvykle 5 dní (podle dohody). Vyzkoušení je možné kousek od stanice metra Nové Butovice, případně podle domluvy u vás. Jak přesně půjčení probíhá?


Zaslání kostýmu jako balíček
Doba půjčení je obvykle 10 dní (podle dohody). Platba půjčovného, zálohy a poštovného směrem k vám probíhá na účet 2200486809 / 2010. Do druhého dne po obdržení částky odesílám kostým. Zasílám Českou poštou - při platbě předem balíkem do ruky (74 Kč), nebo na dobírku (163 Kč). Zpět zasíláte kostým doporučeně/do ruky (tedy s potvrzením o zaslání). Po kontrole kostýmu zasílám zpět zálohu na Váš účet. Co když mi nebude?

 

Proč půjčovna funguje?
Podporujeme všechny kurzistky, začínající i poloprofesionální tanečnice. Staráme se o jejich prožitek z tance, ale také o taneční zážitek pro publikum. Věříme, že raks sharki, folklór i tribal přináší tanečnicím do života radost a dodává jim vnitřní sílu a sebevědomí.

Proto chceme, aby v profesionálních kostýmech tančily všechny ženy, pro které byly dosud nedosažitelné. Prostřednictvím kostýmů také šíříme povědomí o tom, že "belly dance" se nerovná penízkové šátky a polonahá tanečnice. Znamená eleganci, ženství, krásu, ale i píli, soustředění a cílevědomost.

 

Kolik kostýmů potřebuje orientální tanečnice?
Ještě jeden!
Chci půjčit kostým!

půjčovna - orientální břišní tanec, kostýmy na raks sharki a baladi
 

Kontakt

Půjčovna orientálních kostýmů

Studio Utancovat se
V Háji 10, Praha 7 - Holešovice


+420 603 178 010